A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Сахновщинська селищна рада
Харківська область, Красноградський район

Бюджет Сахновщинської селищної ради на 2021 рік

                                                                                     САХНОВЩИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КРАСНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

ІI сесії VIIІ скликання

від  24 грудня  2020 року                                                                                                                                                        № 22-VIII

Про селищний бюджет на 2021 рік

Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України, статті 26, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Визначити на 2021 рік:

-доходи селищного бюджету в сумі  166 276 359 гривень, у тому числі  доходи загального фонду селищного бюджету 164 754 823 гривень та  доходи спеціального фонду селищного бюджету 1 521 536 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

- видатки селищного бюджету у сумі 132 056 138 гривень, у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 164 639 294 гривень та видатки спеціального фонду селищного бюджету 1 637 065 гривень;

- профіцит за загальним фондом селищного бюджету у сумі
115 529 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

- дефіцит за спеціальним фондом селищного бюджету у сумі
115 529 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету на 2021 рік у сумі 500 000 гривень, що становить 0,3 відсотків видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом;

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатком № 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 4  до цього рішення.

Надати право голові селищної ради проводити розподіл та перерозподіл обсягів трансфертів із державного бюджету селищному бюджету у період між сесіями Сахновщинської селищної ради, за умови погодження з постійною комісією селищної ради з питань планування бюджету, управління власністю, інвестицій, з наступним внесенням змін до рішення про селищний бюджет відповідно статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

4. Затвердити на 2021 рік розподіл коштів бюджету розвитку за об'єктами з згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 7 554 613 гривень згідно з додатком № 6 до цього рішення.

6Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2021 рік до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України, Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтею 97, 101 Бюджетного кодексу України та Законі України « Про Державний бюджет України на 2021 рік»;

Джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені у статті 72 Бюджетного кодексу  України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2021 рік у частині доходів є надходження, визначені статтями 69 1

8. Затвердити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками загального фонду селищного бюджету на:

- оплату праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- соціальне забезпечення;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного Кодексу України надати право виконавчому органу селищної ради в особі начальника фінансового відділу Сахновщинської селищної ради отримувати  у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків  загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. Головним розпорядникам коштів селищного бюджету на виконання норм Бюджетного кодексу України:

10.1. Затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

10.2 Здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі.

10.3. Забезпечити доступність інформації про бюджет у спосіб та у термін, визначені бюджетним законодавством.

10.4. Забезпечити взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів за загальним фондом бюджету тільки в межах бюджетних асигнувань установлених кошторисами та планами використання бюджетних коштів ураховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік  органами Державної казначейської служби України.

Зобов’язання, взяті розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, установлених цим рішенням, не вважаються бюджетними зобов’язаннями і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів. Взяття таких зобов’язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов’язань не здійснюються.

За наявності простроченої кредиторської  заборгованості із заробітної плати, а також за спожиті комунальні послуги, електричну та теплову енергію, природний газ та інші енергоносії  розпорядники бюджетних коштів у межах бюджетних асигнувань за загальним фондом не беруть бюджетні зобов’язання та не здійснюють платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків бюджету), до погашення такої заборгованості.

10.5 Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених  законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати та проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються  бюджетними установами.

11. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для головних розпорядників коштів селищного бюджету на 2021 рік, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, згідно з додатком  7 до цього рішення.

Розпорядникам коштів забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природній газ та послуги зв’язку, які споживаються  бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.

12. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах, одержувачі  бюджетних коштів – у межах планів використання бюджетних коштів та фактично одержаних обсягів валових доходів.

13. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому відділу Сахновщинської селищної ради в особі  начальника фінансового відділу коригувати розпис селищного бюджету за напрямами видатків головних розпорядників коштів селищного бюджету за кодами програмної класифікації видатків у разі внесення змін до наказів Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року №11 «Про бюджетну класифікацію» (зі змінами) та від 20 вересня 2017 року № 793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів», за умови погодження комісією селищної ради з питань планування бюджету, управління власністю, інвестицій, з наступним внесенням змін до рішення селищної ради про селищний бюджет.

14. Надати право голові Сахновщинської селищної ради укладати договори про міжбюджетні трансферти між селищним бюджетом та іншими бюджетами.

15. Додатки № 1 –7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

16. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

17. Сахновщинській селищній раді забезпечити оприлюднення рішення відповідно до вимог статті 28 Бюджетного кодексу України.

18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію селищної ради з планування планування бюджету (фінансів), управління комунальною власністю, інвестицій та соціально-економічного розвитку (Олександр ЧЕРКАС).

Сахновщинський селищний

голова                                                                                  Володимир СУЄЦЬКИЙ

(Додатки до бюджету 2021)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь