A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Сахновщинська селищна рада
Харківська область, Красноградський район

Депутати Сахновщинської селищної ради

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові депутата Від якої партії Посада в раді
1 Бєлік Аліна Олександрівна Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Заступник голови постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
2 Ткаченко Володимир Анатолійович Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту. 
3 Борисюк Іван Миколайович Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Заступник голови постійної комісії з питань з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики
4 Геворкян Карен Маісович Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА– ЗА ЖИТТЯ» Голова постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту
5 Карюк Олександр Володимирович Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА– ЗА ЖИТТЯ» Член комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
6 Клімова Людмила Володимирівна Харківська обласна організація ПП «За Майбутнє» Голова постійної комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики
7 Ключка Вікторія Миколаївна Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА– ЗА ЖИТТЯ» Член постійної комісії з питань   планування бюджету, управління власністю, інвестицій
8

Костюченко Володимир Олексійович

Харківська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі,транспорту. 
9 Кратенко Світлана Олександрівна Харківська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» Член постійної комісії з питань   законності, правоворядку, депутатської діяльності та етики.
10 Косточка Валентина Олександрівна Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Голова постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
11 Котула Іван Іванович Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ Член постійної комісії з питань   планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
12 Кущ Костянтин Олександрович Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!» Член постійної комісії з питань   законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики.
13 Лаврова Людмила Вікторівна Харківська обласна організація ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Секретар постійної комісії з питань   законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики.
14 Моргун Віталій Володимирович Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА– ЗА ЖИТТЯ» Член постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
15 Півень Сергій Миколайович Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту.
16 Прокопенко Сергій Васильович Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Заступник голови постійної комісії   з питань планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
17 Балюк Ігор Григорович Харківська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» Член комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
18 Роденко Юрій Володимирович Харківська обласна організація ПП «За Майбутнє» Секретар постійної комісії з питань   планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
19 Сидоренко Віктор Володимирович Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!» Член постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
20 Сидоренко Сергій Вадимович Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!» Голова постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
21 Фінтісов Віктор Павлович Харківська обласна організація ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Секретар постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
22 Франковський Володимир Степанович Харківська обласна організація ПП «За Майбутнє» Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту.
23 Черкас Олександр Павлович Харківська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» Голова постійної комісії з питань планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
24 Черкас Павло Павлович Харківська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» Секретар постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
25 Яковенко Віталій Дмитрович Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА– ЗА ЖИТТЯ» Секретар Сахновщинської селищної ради.
26 Яцина Володимир Валентинович Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ Заступник голови постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.

 

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

ДЕПУТАТАМИ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  КРАСНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

№ з/п

ПІБ депутата

Час

Місце

1

Бєлік Аліна Олександрівна

Друга, четверта середа місяця 9.30 – 11.30

Сахновщинська селищна рада, вул.Шмідта, 10 смт Сахновщина

2

Ткаченко Володимир Анатолійович

Перший, другий понеділок  місяця,

9.00-11.00

Сахновщинська селищна рада, вул.Шмідта, 10 смт Сахновщина

3

Борисюк Іван Миколайович

Остання середа місяця,

8.00-12.00

Сахновщинська селищна рада, вул.Шмідта, 10 смт Сахновщина

4

Геворкян Карен Маісович

Перший вівторок місяця,

9.00-12.00

Офіс, вул.Центральна, 11 смт Сахновщина

5

Ключка Вікторія Миколаївна

Останній четвер місяця,

11.00-12.00

Контора ПРАТ «Сахновщинське ім..М.О.Ключки», с.Сугарівське

6

Костюченко Володимир Олексійович

Перший, останній понеділок місяця,

 9.00 – 11.00

Сахновщинська селищна рада, вул.Шмідта, 10  cмт Сахновщина

7

Карюк Олександр Володимирович

Перша середа місяця,     10.00-11.00

Контора ПОСП «Нарек», с.Катеринівка

8

Клімова Людмила Володимирівна

Третій четвер місяця,

13.00-14.00

Сахновщинська селищна рада, вул.Шмідта, 10  смт Сахновщина

9

Котула Іван Іванович

Друга п’ятниця місяця,

9.00-12.00

магазин «Ювілейний, ІІ поверх, вул.Центральна, 9  смт Сахновщина

10

Косточка Валентина Олександрівна

Щочетверга

12.00-14.00

Костянтинівська ЗОШ, с.Костянтинівка

11

Кущ Костянтин Олександрович

Перший вівторок місяця, 11.00-13.00

ФГ «Агроуспіх», вул.Станіславського, 38 смт Сахновщина

12

Лаврова Людмила Вікторівна

Щочетверга,

9.00-13.00

ПП «Ритм», вул.М.Чабанівського, 6  смт. Сахновщина

13

Кратенко Світлана Олександрівна

Другий четвер місяця, 

13.00-15.00

ЗОШ №2, вул.Остапченка, 40А смт Сахновщина

14

Моргун Віталій Володимирович

Перший, третій вівторок місяця, 14.00-15.00

контора ПСП «Прогрес»,  с.Лигівка

15

Півень Сергій Миколайович

Четверта п’ятниця місяця, 9.00-12.00

Магазин «Ювілейний», ІІ поверх, вул.Центральна, 9  смт Сахновщина

16

Прокопенко Сергій Васильович

Друга середа місяця,             10.00-12.00

ЗОШ №2, вул.Остапченка, 40А смт Сахновщина

17

Роденко Юрій Володимирович

Четверта п’ятниця місяця, 13.00-16.00

Сахновщинська селищна рада, вул.Шмідта, 10 смт Сахновщина

18

Балюк Ігор Григорович

Перший вівторок місяця,

09.00-12.00

 вул.Південновокзальна,3, 10 смт Сахновщина

19

Сидоренко Віктор Володимирович

Третій вівторок місяця,                10.00-12.00

Приміщення бувшої виконавчої служби, вул.Шмідта, 6 cмт Сахновщина

20

Сидоренко Сергій Вадимович

Перший, другий вівторок місяця

9.30-11.30

Сахновщинське ПКП, вул.Островського, 21, смт Сахновщина

21

Фінтісов Віктор Павлович

Другий, четвертий вівторок місяця,

14.00-15.00

Поліклінічне відділення Сахновщинської ЦРЛ, вул.Полтавська, 75 смт Сахновщина

22

Франковський Володимир Степанович

Третій четвер місяця,

14.00-17.00

Офіс, вул.Південновокзальна, 46,  смт Сахновщина

23

Черкас Олександр Павлович

Остання п’ятниця місяця,10.00- 12.00

Сахновщинська селищна рада, вул.Шмідта, 10 смт Сахновщина

24

Черкас Павло Павлович

Останній четвер місяця, 10.00-12.00

СФГ «Мрія», с.Бондарівка

25

Яковенко Віталій Дмитрович

Щосереди,

10.00-12.00

Сахновщинська селищна рада, вул.Шмідта, 10  cмт Сахновщина

26

Яцина Володимир Валентинович

Перша п’ятниця місяця, 9.00-12.00

магазин «Ювілейний», ІІ поверх, вул.Центральна, 9 смт Сахновщина

 

Графік прийому громадян депутатами Сахновщинської селищної ради у чевні 2021 року

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь