Сахновщинська селищна рада
Харківська область, Красноградський район

Депутати Сахновщинської селищної ради

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові депутата Від якої партії Посада в раді
1 Бєлік Аліна Олександрівна Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Заступник голови постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
2 Ткаченко Володимир Анатолійович Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту.
3 Борисюк Іван Миколайович Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Заступник голови постійної комісії з питань з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики
4 Геворкян Карен Маісович Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА– ЗА ЖИТТЯ» Голова постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту
5 Карюк Олександр Володимирович Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА– ЗА ЖИТТЯ» Член комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
6 Клімова Людмила Володимирівна Харківська обласна організація ПП «За Майбутнє» Голова постійної комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики
7 Ключка Вікторія Миколаївна Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА– ЗА ЖИТТЯ» Член постійної комісії з питань   планування бюджету, управління власністю, інвестицій

Костюченко Володимир Олексійович

Харківська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі,транспорту.
9 Кратенко Світлана Олександрівна Харківська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» Член постійної комісії з питань   законності, правоворядку, депутатської діяльності та етики.
10 Косточка Валентина Олександрівна Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Голова постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
11 Котула Іван Іванович Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ Член постійної комісії з питань   планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
12 Кущ Костянтин Олександрович Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!» Член постійної комісії з питань   законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики.
13 Лаврова Людмила Вікторівна Харківська обласна організація ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Секретар постійної комісії з питань   законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики.
14 Моргун Віталій Володимирович Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА– ЗА ЖИТТЯ» Член постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
15 Півень Сергій Миколайович Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту.
16 Прокопенко Сергій Васильович Регіональна Харківська обласна організація ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Заступник голови постійної комісії   з питань планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
17 Балюк Ігор Григорович Харківська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» Член комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
18 Роденко Юрій Володимирович Харківська обласна організація ПП «За Майбутнє» Секретар постійної комісії з питань   планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
19 Сидоренко Віктор Володимирович Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!» Член постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
20 Сидоренко Сергій Вадимович Харківська обласна регіональна партійна організація ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!» Голова постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
21 Фінтісов Віктор Павлович Харківська обласна організація ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Секретар постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
22 Франковський Володимир Степанович Харківська обласна організація ПП «За Майбутнє» Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту.
23 Черкас Олександр Павлович Харківська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» Голова постійної комісії з питань планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
24 Черкас Павло Павлович Харківська Обласна організація ПП «СЛУГА НАРОДУ» Секретар постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
25 Яковенко Віталій Дмитрович Харківська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА– ЗА ЖИТТЯ» Секретар Сахновщинської селищної ради.
26 Яцина Володимир Валентинович Харківська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ Заступник голови постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

ДЕПУТАТАМИ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  КРАСНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПІБ депутата

Яцина Володимир Валентинович