Депутати Сахновщинської селищної ради

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові депутата Належність до фракції (депутатської групи) Посада в раді
1 Бєлік Аліна Олександрівна Фракція ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Заступник голови постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
2 Ткаченко Володимир Анатолійович Фракція ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» депутатська група "Варта довіри" Член постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
3 Толстік Микола Олександрович Фракція ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Член постійної комісії з питань з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики
4 Геворкян Карен Маісович Депутатська група "Відновлення України" Голова постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту
5 Карюк Олександр Володимирович Депутатська група "Відновлення України" Член комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
6 Клімова Людмила Володимирівна Фракція ПП «За Майбутнє» Голова постійної комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики
7 Ключка Вікторія Миколаївна Депутатська група "Відновлення України" Член постійної комісії з питань   планування бюджету, управління власністю, інвестицій

Костюченко Володимир Олексійович

Фракція ПП «СЛУГА НАРОДУ» Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі,транспорту.
9 Кратенко Світлана Олександрівна Фракція ПП «СЛУГА НАРОДУ» Член постійної комісії з питань   законності, правоворядку, депутатської діяльності та етики.
10 Косточка Валентина Олександрівна Фракція ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» депутатська група "Варта довіри" Голова постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
11 Котула Іван Іванович Фракція ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ Член постійної комісії з питань   планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
12 Кущ Костянтин Олександрович Фракція ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!» депутатська група "Варта довіри" Член постійної комісії з питань   законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики.
13 Лаврова Людмила Вікторівна Депутатська група "Варта довіри" Секретар постійної комісії з питань   законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики.
14 Моргун Віталій Володимирович Депутатська група "Відновлення України" Голова постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
15 Півень Сергій Миколайович Фракція ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту.
16 Прокопенко Сергій Васильович Фракція ПП «БЛОК КЕРНЕСА –УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» Заступник голови постійної комісії   з питань планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
17 Балюк Ігор Григорович Фракція ПП «СЛУГА НАРОДУ» Член комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
18 Роденко Юрій Володимирович Фракція ПП «За Майбутнє» Секретар постійної комісії з питань   планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
19 Сидоренко Віктор Володимирович Фракція ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!», депутатська група "Варта довіри" Член постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
20 Рудакова Олена Миколаївна Фракція ПП «БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!», депутатська група "Варта довіри" Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту.
21 Фінтісов Віктор Павлович Депутатська група "Варта довіри" Секретар постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.
22 Франковський Володимир Степанович Фракція ПП «За Майбутнє», депутатська група "Варта довіри" Член постійної комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту.
23 Черкас Олександр Павлович Фракція ПП «СЛУГА НАРОДУ» Голова постійної комісії з питань планування бюджету, управління власністю, інвестицій.
24 Черкас Павло Павлович Фракція ПП «СЛУГА НАРОДУ» Секретар постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології.
25 Яковенко Віталій Дмитрович Депутатська група "Відновлення України" Секретар Сахновщинської селищної ради.
26 Яцина Володимир Валентинович Фракція ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ Заступник голови постійної комісії з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури та спорту.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

ДЕПУТАТАМИ САХНОВЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  КРАСНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПІБ депутата

Місце