Нарада

Дата: 15.04.2021 17:03
Кількість переглядів: 460

Фото без опису15 квітня відбулася нарада новопризначеного голови Красноградської районної державної адміністрації Віктора Войтенка, голови Красноградської районної ради Володимира Птишника з керівним складом Сахновщинської селищної ради.

Обговорювали складну ситуацію з захворюваністю на Ковід, зі зростанням смертності. Було наголошено, що лише суворе дотримання карантинних заходів та вакцинація населення допоможуть побороти пандемію. Наразі у Красноградську лікарню окрім індійської, вже завезено й китайську вакцину. Днями цю вакцину отримає й Сахновщинська лікарня. До речі, Віктор Войтенко вже вакцинувався і на власному прикладі показав, що це цілком безпечно.

Незабаром в кожній громаді буде представник районної адміністрації, який забезпечить ефективну комунікацію між громадами та районною владою.

Щодо освіти, то обговорили питання дотацій техпрацівникам шкіл та садочків, контроль за дистанційною освітою, необхідність приведення протипожежної безпеки в освітніх закладах до сучасних вимог.

Говорили про доступність медицини у громаді, про необхідність закупівлі нового медичного обладнання.

Обговорили стан доріг у громаді, а також найбільш потребуючі ремонту напрямки.

Наголосили на важливості участі в регіональних та державних програмах для придбання техніки для ПКП та водоканалу.

У планах керівництва району – створення сміттєпереробного заводу в м. Красноград, який буде обслуговувати всі громади району.

Віктор Войтенко та Володимир Птишник запевнили керівництво Сахновщинської селищної ради, що будуть сприяти вирішенню всіх нагальних питань та підтримувати всі добрі ініціативи.

Сподіваємося на плідну співпрацю!