ФУТЗАЛ: ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА З ВИДІВ СПОРТУ

Дата: 09.06.2021 16:09
Кількість переглядів: 140

Фото без опису05 червня 2021 року чоловіча збірна з футзалу Сахновщинської селищної ради продовжила свій виступ у фінальній частині змагань обласної спартакіади з видів спорту серед органів місцевого самоврядування Харківської області. Фінальні зустрічі пройшли у місті Харків у комунальному закладі «Школа вищої спортивної майстерності». За перемогу боролися три групи територіальних громад Харківщини, в кожній з яких налічувалося по 8 команд. Сахновщинська збірна змагалася в другій групі.

Склад нашої команди: Боюка Роман, Винник Олександр, Леута Роман, Леута Антон, Мозоль Микола, Майстренко Іван, Роденко Юрій, Туруба Володимир, Яцина Володимир.

У чвертьфіналі наші спортсмени впевнено перемогли конкурентів із

Наталинської громади. У півфіналі програли команді із Донецької селищної територіальної громади. А в напруженій боротьбі за третє місце поступилися досвідченим суперникам із Нової Водолаги. Таким чином, збірна команда Сахновщини - на четвертому місці. Ми у п’ятірці кращих!

Бажаємо всім вдалого спортивного сезону, щоб цей рік став легшим. Щоб до нас повернулися масштабні змагання. Щоб кожне досягнення наших спортсменів відбувалося під палкі погляди глядачів. Щоб нарешті на трибуни повернулися живі емоції: радощі, сльози і отой шалений запал підтримки вболівальників!

Головний спеціаліст відділу освіти,

культури, молоді та спорту Віталія Дудка