Інформація відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради про проведені спортивні заходи в березні 2024 року

- 2 березня в м.Полтава відбулася товариська гра з баскетболу серед дівчат 2011 року народження. Вихованці КЗ «Катеринівський ліцей» відгукнулися на запрошення СДЮСШОР-2 м.Полтава, команда якої є лідерами чемпіонату України з баскетболу серед дівчат. Катеринівці показали змістовний та цікавий баскетбол, але на цей раз поступилися більш досвідченим спортсменкам з незначною різницею. Остаточний рахунок 73:62 на користь кравчинь школи олімпійського резерву Полтави.

16:56 05.04.2024

Молодіжна лідерка Сахновщинської громади взяла участь у семінарі від Асоціації Молодіжних Центрів України

З 1 по 3 квітня 2024 року, у місті Буча Київської області, відбувся перший семінар в рамках менторської програми для філій Асоціації Молодіжних Центрів України (далі АМЦУ). Участь у ньому взяли представники молодіжних центрів та просторів Черкаської, Львівської, Кіровоградської та Харківської філій. На всеукраїнському рівні Сахновщинську громаду в складі Харківської філії представила молодіжна лідерка Ілона ТАРАНІЧЕНКО.

16:40 05.04.2024

У старостинських округах небайдужі жителі продовжують упорядковувати території

3 квітня 2024 року у селі Дубові Гряди та Максимівка, Дубовогрядського та Дар-Надеждинського старостинських округів відповідно, за участі місцевих жителів, представників старостату, школярів і трудових колективів проведено прибирання територій.

16:24 05.04.2024

Селищний голова провів робочі зустрічі з трудовими колективами громади

У період з 21.03 по 04.04 Сахновщинський селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ провів робочі зустрічі з трудовими колективами Сахновщинської дільниці Красноградської філії ПАТ «Харківгаз», Сахновщинського районного відділення енергозбуту ПАТ «Харківобленерго», Сахновщинського ліцею №1 та Сахновщинського ліцею №2, КЗ "Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр", Філії акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Сахновщинський елеватор», Сахновщинського РЕМ АК "Харківобленерго", КЗ "Сахновщинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1" та КЗ "Сахновщинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 2", Сахновщинського підприємства комунальних послуг, Сахновщинського комунального водоканалізаційного підприємства.

16:19 05.04.2024

Підтримай Всеукраїнську економічну платформу «Зроблено в Україні»

Купувати продукцію українського виробництва — це стимулювати свою, а не чужу економіку. Це важливо як на побутовому рівні, коли купуєш одяг чи продукти в магазині, так і під час підготовки великих закупівель через тендери.

09:39 29.03.2024

Стартувала комунікаційна кампанія на підтримку Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні»

У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».

09:35 28.03.2024