До Дня захисту дітей спеціалісти Сахновщинської селищної ради привітали дітей ВПО та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах

Найпрекрасніший період у житті людини – це, звісно, дитинство. Безтурботна пора, іграшки, подарунки, солодощі... На жаль, через війну, безробіття та складні життєві обставини багато дітей нашої громади були позбавлені цих приємностей, особливо діти, які приїхали до нас з тимчасово окупованих територій. Ці маленькі, поранені нелегкою долею серця, на собі відчули всі жахіття війни.

08:15 02.06.2023

Героя з Сахновщинської громади нагородили пам’ятною нагородою посмертно

За поданням командира військової частини, в якій проходив службу наш земляк, громадська організація "Всеукраїнське об'єднання "Країна" посмертно нагородила медаллю "ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ" загиблого Героя з Сахновщинської громади - ЛОМАКІНА Григорія Миколайовича.

09:55 31.05.2023

Асоціація об’єднаних територіальних громад запрошує ветеранів чи ветеранок війни на безкоштовний навчальний курс для створення фермерського господарства

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити фермерське господарство на безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок». Навчальний курс буде проходити з 06.06.2023 року по 16.06.2023 року. Реєстрація за посиланням: http://surl.li/gvhfi Інформаційна підтримка за номером: 093 163 25 81 Курс підготовлено Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок». Цей проект реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» в рамках реалізації проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни», що став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Думки та погляди, викладені у цьому навчальному курсі, не відображають позицію Державного департаменту США та IREX.

16:37 29.05.2023

Депутатський корпус вчергове потурбувався про людей

За ініціативою депутатів обласної ради Сергія Гладкоскока та Армена Бакманяна, депутати Сахновщинської селищної ради Карен Геворкян, Олександр Карюк, Вікторія Ключка, Віталій Моргун та Віталій Яковенко склали перелік мешканців громади, що потребують допомоги в ці важкі часи, привезли й вручили їм гуманітарну допомогу. Цього разу допомогу отримували самотні батьки (опікуни), багатодітні родини, особи з інвалідністю.

15:37 29.05.2023

Відбулось друге пленарне засідання ХXX сесії Сахновщинської селищної ради VІІІ скликання

24-го травня 2023 року о 10:00 у великому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулось друге пленарне засідання ХXX сесії VІІІ скликання під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО. У засіданні участь взяли 20 депутатів.

15:14 24.05.2023

Дочірнє підприємство „Агрофірма Вікторія” – одне з передових господарств по виробництву сільськогосподарської продукції Сахновщинської громади.

Очолює дане підприємство вже близько двадцяти років АЛЕНІН Станіслав Михайлович – досвідчений та знаючий свою справу керівник.

11:38 24.05.2023