Сахновщинські старшокласники відвідали профорієнтаційний захід від викладачів ХНПУ ім. Г.С. Сковороди

23 квітня за сприяння селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО у Сахновщинський ліцей №1 приїздили викладачі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди на чолі з ректором Юрієм БОЙЧУКОМ та провели профорієнтаційні заходи для випускників закладів освіти громади.

14:32 24.04.2024

Інформація про розмір та структуру плати за абонентське обслуговування. Особливостей застосування цього платежу до споживачів комунальних послуг

У розумінні статті 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон) плата за абонентське обслуговування – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг або за індивідуальним договором з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії), що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), крім випадків, визначених цим Законом, а також за виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).

14:30 24.04.2024

Захищаючи Батьківщину загинув воїн з Сахновщинської громади – НЕЧАЙ Леонід Васильович

Зі скорботою повідомляємо трагічну звістку про те, що 20.04.2024 року, поблизу с. Невське Луганської області, загинув наш земляк, старший майстер ремонтного відділення механізованого батальйону - НЕЧАЙ Леонід Васильович, 09.02.1977 року народження.

17:05 23.04.2024

Оголошується прийняття творів на здобуття премії імені Михайла Чабанівського 2024 року

Засновники Всеукраїнської літературної премії ім. М.Чабанівського (в їх числі: Сахновщинська селищна рада, Харківська обласна організація Національної Спілки письменників України, ПСП «Агрофірма «Прогрес») повідомляють про прийняття творів на здобуття премії 2024 року у номінаціях «Проза», «Публіцистика», «Поезія» та «Література для дітей».

16:55 23.04.2024

Ветеран Другої світової війни Павло Максимович БУКЛЕЙ  відзначає ювілей – 100 років

Павло Максимович БУКЛЕЙ – героїчний ветеран Другої світової війни, який у 17 років став на захист рідної землі та відвоював Перемогу. Бравши участь у боях за міста та села Харківської області, включаючи території сьогочасної Сахновщинської громади, він дійшов до Берліна, зустрів Перемогу в Празі та продовжив воювати до 1948 року. Пройшов шлях від юного 17-річного солдата до професійного танкіста. Він здобув звання старшина, десятки орденів і медалей та вічну шану від людей.

16:55 23.04.2024

ПАМʼЯТКА господаря приватного домоволодіння

Порядок утримання прибудинкових територій приватних домоволодінь. Благоустрій присадибної ділянки та прилеглої до присадибної ділянки території проводяться господарем (власником або користувачем) цієї ділянки.

15:38 22.04.2024

Відбулася робоча поїздка селищного голови до сільськогосподарського підприємства СФГ «Грузінов»

Нещодавно відбулася робоча поїздка Сахновщинського селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО, секретаря селищної ради Віталія ЯКОВЕНКА та працівників селищної ради до сільськогосподарського підприємства СФГ «Грузінов», яке більше тридцяти років очолює досвідчений та знаючий свою справу керівник Олександр ГРУЗИНОВ.

09:16 22.04.2024