Сахновщинська селищна рада

Оприлюднення проектів РА та АРВ

Проєкти регуляторних актів:

07.05.2021

Повідомлення  про оприлюднення  проєкту регуляторного акта ««Про встановлення ставок єдиного податку на території Сахновщинськоїт селищної ради»

Повідомлення  про оприлюднення  проєкту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Сахновщинської селищної ради»

Повідомлення  про оприлюднення  проєкту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Сахновщинської селищної ради»

07.05.2021

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення ««Про встановлення ставок єдиного податку на території Сахновщинськоїт селищної ради»

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Сахновщинської селищної ради»

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Сахновщинської селищної ради»

07.05.2021

Проєкту рішення «Про встановлення ставок єдиного податку на території Сахновщинської селищної ради»

Проєкту рішення  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Сахновщинської селищної ради»

Проєкту рішення  «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  на території Сахновщинської селищної ради»