Оприлюднення проектів РА та АРВ

Проєкти регуляторних актів:

15.03.2024

Проект рішення Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Сахновщинської селищної територіальної громади

12.06.2023

Рішення  XXXI позачергової сесії сесії Сахновщинської селищної ради VIII скликання №3086 від 09.06.2023 року "Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Сахновщинської селищної ради"

Рішення  XXXI позачергової сесії сесії Сахновщинської селищної ради VIII скликання №3087 від 09.06.2023 року "Про встановлення земельного податку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Сахновщинської селищної ради"

17.01.2023

Про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна Сахновщинської територіальної громади

17.10.2022

Проект рішення про затвердження Порядку надання орендарю згоди орендодавця на здійснення
невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна Сахновщинської територіальної громади

18.01.2022

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення Сахновщинської селищної ради «Правила благоустрою території населених пунктів Сахновщинської селищної ради»

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта - рішення селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Сахновщинської селищної ради»

Проект рішення сесії VIIІ скликання Про затвердження «Правил благоустрою території населених пунктів Сахновщинської селищної ради»

18.01.2022 р.

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Сахновщинської селищної ради "Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Сахновщинської селищної ради"

Проєкт рішення XVII сесії VIII скликання Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Сахновщинської селищної ради

11.01.2022 р.

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Сахновщинської селищної ради "Про затвердження Правил торгівлі на ринках, які знаходяться на території Сахновщинської територіальної громади"

Проєкт рішення Про затвердження Правил торгівлі на ринках, які знаходяться на території Сахновщинської територіальної громади

15.11.2021

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення  Сахновщинської селищної ради "Про затвердження Правил торгівлі на ринках, які знаходяться на території Сахновщинської територіальної громади"

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Сахновщинської селищної ради "Про затвердження Правил торгівлі на ринках, які знаходяться на території Сахновщинської територіальної громади"

Проєкт рішення Про затвердження "Правил торгівлі на ринках, які знаходяться  на території Сахновщинської територіальної громади"

15.11.2021

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Сахновщинської селищної ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Сахновщинської селищної ради».

Рішення сесії VIIІ скликання Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Сахновщинської  селищної ради

29.06.2021

Рішення Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Сахновщинської селищної ради

Рішення Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Сахновщинської селищної ради