Старости Сахновщинської селищної ради

ПІБ

Яновська Ліна Станіславівна

староста Аполлонівського старостинського округу з центром в с. Аполлонівка до складу якого входять с. Аполлонівка, с. Красна Гірка, с. Лесівка, с. Миколаївка, с. Червона долина.

Роговий Сергій Леонідович

староста Багаточернещинського  старостинського округу з центром в с. Багата Чернещина до складу якого входять с. Багата Чернещина, с. Малі Бучки.

Коцько Володимир Олексійович

староста Великобучківського  старостинського округу з центром в с. Великі Бучки до складу якого входить с. Великі Бучки

Кошова Ольга Дмитрівна

староста Володимирівського старостинського округу з центром в с. Володимирівка до складу якого входять с. Володимирівка, с. Староволодимирівка, с. Козирів, с. Орільське.

Таценко Ольга Вікторівна

староста Дар-Надеждинського  старостинського округу з центром в с. Дар-Надежда до складу якого входять с. Дар-Надежда, с. Гришівка, с. Івано-Слиньківка, с. Загаркушине, с. Максимівка, с. Новобогданівка, с. Чорнолозка.

Стрельченко Олександр Васильович

староста Дубовогрядського  старостинського округу з центром в с. Дубові Гряди

Синиця Олександр Петрович

староста Катеринівського старостинського округу з центром в с. Катеринівка до складу якого входять с. Катеринівка, с. Берестове, с. Олександрівка, с. Піскувате, с. Халтуріна.

Черкас Валентина Федорівна

староста Лебедівського старостинського округу з центром в с. Лебедівка, до складу якого входять с. Лебедівка, с. Красноярка, с. Нагірне, с. Нововолодимирівка.

Радзівіло Лариса Костянтинівна

староста Лигівського старостинського округу з центром в с. Лигівка до складу якого входять с. Лигівка, с. Олексіївка, с. Тарасівка, с. Червоний Степ, с. Бондарівка.

Бондаренко Сергій Валентинович

староста Новоолександрівского старостинського округу з центром в с. Новоолександрівка до складу якого входять с. Новоолександрівка, с. Андріївка, с. Касянівка, с. Кузьминівка, с. Новодмитрівка, с. Зелений Клин, с. Надеждине, с. Нова Балка, с. Петрівка, с. Степанівка, с. Сугарівське.

Явор Віра Іванівна

староста Новочернещенського старостинського округу з центром в с. Нова Чернещина до складу якого входять с. Нова Чернещина, с. Калинівка, с. Костянтинівка.

Петренко Лариса Олександрівна

староста Огіївського старостинського округу з центром в с. Огіївка до складу якого входять с. Огіївка, с. Гаркушине, с. Тернуватка.

Литвин Наталія Іванівна

староста Олійниківського старостинського округу з центром в с. Олійники до складу якого входять с. Олійники, с. Мар’ївка, с. Яковлівка, с. Новомихайлівка.

Коцько Володимир Олексійович

Виконуючий обов'язки старости Тавежнянського старостинського округу з центром в с. Тавежня до складу якого входять с. Тавежня, с. Скиртяне, с. Судиха, с. Зелене, с. Шевченкове.

Тимченко Ірина Миколаївна

староста Шевченківського старостинського округу  з центром в с. Шевченкове до складу якого входять с. Шевченкове, с. Миколаївка, с. Германівка.