Громадська рада

Відбулося засідання "Круглого столу" громадської ради

13.12.2023 року відбулося засідання "Круглого столу" громадської ради по питанню ліквідації вуличної торгівлі по вулиці П-Вокзальна та Центральної.В ході жвавого обговорення було розглянуто проблемні ситуації та окреслені шляхи вирішення цього питання.

08:24:24 15.12.2023

Відбулось чергове засідання громадської ради

14.09.2023 року відбулося чергове засідання громадської ради при Сахновщинській селищній раді в ході якого було проінформовано присутніх про роботу юридичного відділу та топонімічної комісії при селищній раді. Також членів ради було ознайомлено з програмою "Поліцейський громади".

08:56:12 19.09.2023

Відбулося чергове засідання громадської ради

20.04.2023 р. відбулося чергове засідання громадської ради в ході якого було проінформовано присутніх про зміни у порядку призначення субсидії, після передачі цих повноважень ПФ, та роботу міграційної служби. Заслухано інформацію про забезпечення житлом дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування. Також було розглянуто 2 колективних листа-звернення від жителів селища та намічено шляхи вирішення проблем. Детальну інформацію буде опубліковано у протоколі засідання на сайті селищної ради.

10:29:29 24.04.2023

Засідання "круглого столу" громадської ради

16.03.2023 року відбулося засідання "круглого столу" громадської ради. Були розглянуті питання по благоустрою селища, ремонт сполучних доріг із селами району (Дубові Гряди, Костянтинівка, Олійники). Також було проінформовано про забезпечення дровами пільгових категорій населення та інше. Прийняті рішення публікуватимуться в протоколах та розміщені на сайті селищної ради.

14:01:46 21.03.2023

Відбулося засідання громадської ради

16 лютого на черговому засіданні громадської ради, в якому взяли участь - начальник патронатної служби Красноградський районної адміністрації Віталій Левченко та секретар селищної ради Віталій Яковенко, було заслухано інформацію про бюджетний процес у громаді, про надходження та розподіл гуманітарної (харчової) допомоги, стан реалізації районної Програми соціального захисту населення, про включення представника громадської ради до складу виконкому селищної ради .

17:10:44 20.02.2023

Напередодні свят члени Громадської ради провели благодійну акцію

Напередодні новорічних свят члени Громадської ради провели благодійну акцію з метою підтримки багатодітних сімей та людей з інвалідністю. Спільно  із Сахновщинською громадською організацією "Суспільна служба України"   багатодітним сім'ям: МАЛОВІЧКО й РОШУ та Олексію ІВАНКО, який має другу групу інвалідності, були доставлені продуктові набори.

09:44:16 23.12.2022