A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сахновщинська селищна рада
Харківська область, Красноградський район

Комісії виконавчого комітету

Комісія з питань надання матеріальної допомоги:

1. СУЄЦЬКИЙ Володимир Володимирович – Сахновщинський селищний голова, голова комісії.

2. КОБА Олександр Олександрович -заступник Сахновщинського селищного голови, заступник голови комісії.

3. Начальник відділу соціального захисту населення, секретар комісії.

4. СІБАГАТУЛЛІНА Ольга Василівна - начальник фінансового відділу, член комісії.

5. РУДАКОВА Олена Миколаївна - директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області», член комісії.

Звіт комісії з питань надання матеріальної допомоги

 

Комісія з питань захисту прав дитини:

1.

СУЄЦЬКИЙ Володимир Володимирович

Сахновщинький селищний голова, голова комісії

2.

КОБА Олександр Олександрович

заступник Сахновщинського селищного голови, заступник голови комісії

3.

ЛИТВИНЕНКО

Тетяна Анатоліївна

начальник служби у справах дітей Сахновщинської селищної ради, секретар комісії

4.

ПРОНЕВИЧ Аліна Володимирівна

начальник юридичного відділу Сахновщинської селищної ради

5.

ГРЕШ Олена Валеріївна

директор «Центру соціальних служб» Сахновщинської селищної ради

6.

ГРЕШ Андрій Юрійович

старший інспектор ювенальної превенції Красноградського РВП ГУНП  в Харківській області (за згодою)

7.

ШАБАТУРА Тетяна Олексіївна

директор КНП «Сахновщинська центральна лікарня» Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області (за згодою)

8.

ПЕРКІН Григорій Сергійович

начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Сахновщинської селищної ради 

9.

ТИМОФІЄНКО Ірина Анатоліївна

начальник відділу соціального захисту населення Сахновщинської селищної ради

10.

РУДАКОВА Олена Миколаївна

директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області» (за згодою)

Звіт комісії з питань захисту прав дитини

 

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

1. СУЄЦЬКИЙ Володимир Володимирович – Сахновщинський селищний голова, голова комісії.

2. ЗАВАЛІЙ Валерій Петрович –перший заступник Сахновщинського селищного голови, заступник голови комісії.

3. ДУДКА Сергій Валентинович – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сахновщинської селищної ради, секретар комісії.

4. ТКАЧОВ Віктор Володимирович – начальник 55 - ДПРЧ 7 ДПРЗ Головного управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, член комісії (за згодою).

5. НОВІЧЕНКО Андрій Васильович – начальник відділу поліції №1 Красноградського РВП Головного управління Національної поліції в Харківській області, член комісії (за згодою).

6. МАЛОВАЖНИЙ Руслан Віталійович – начальник філії «Сахновщинський Райавтодор», член комісії (за згодою).

7. ШАБАТУРА Тетяна Олексіївна – директор КНП «Сахновщинська центральна лікарня» Сахновщинської селищної ради Красноградського району, член комісії (за згодою).

8. РУДАКОВА Олена Миколаївна – директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сахновщинської селищної ради Красноградського району, член комісії (за згодою).

9. КУНДЕНКО Григорій Петрович – начальник Сахновщинського КВКП, член комісії (за згодою).

10. МОСІЄНКО Володимир Миколайович – начальник Сахновщинського ПКП, член комісії (за згодою).

11. НАУМЕНКО Олександр Сергійович – фельшер санітарний відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Красноградського району ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області, член комісії (за згодою).

12. ВАКУЛЕНКО Лілія Олександрівна – завідувач Сахновщинським районним лабораторним відділенням Лозівської міськміжрайонної філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України, член комісії (за згодою).

13. ДЕМЧЕНКО Едуард Леонідович – начальник Третього відділу Красноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Харківської області, член комісії (за згодою).

14. ЮДІН Олександр Олександрович – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та запобігання корупції.

15. КУЩОВ Микола Миколайович – начальник Сахновщинського районного відділення АТ «Харківобленерго», член комісії (за згодою).

16. СЕРГІЄНКО Віктор Вікторович – в.о. начальника станції «Сахновщина» РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «Південна залізниця» АТ «Українська залізниця», член комісії (за згодою).

Звіт комісії з питань ТЕБ та НС

Координаційна рада з питань безпеки дорожнього руху:

     Голова ради:

 

СУЄЦЬКИЙ Володимир Володимирович – Сахновщинський селищний голова.

 

 

    Заступник голови ради:    

 

КАРПЛЮК Максим Борисович – заступник селищного голови Сахновщинської селищної ради.  

 

 

Секретар ради:

 

 

ДУДКА Сергій Валентинович – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Сахновщинської селищної ради.

 

 

Члени ради:

 

 

ГОЛІН Володимир Володимирович – головний спеціаліст юридичного відділу Сахновщинської селищної ради.

 

 

МАЛОВАЖНИЙ Руслан Віталійович - начальник філії «Сахновщинського райавтодора» (за згодою).

 

 

МІДНИЙ В’ячеслав Олександрович - начальник сектору реагування патрульної поліції відділення №1 Красноградського РВП ГУНП у Харківській області (за згодою).

 

 

МОСІЄНКО Володимир Миколайович - начальник Сахновщинського підприємства комунальних послуг.

 

ОО

Опікунська рада:

 

Володимир СУЄЦЬКИЙ

 

голова опікунської ради, селищний голова

 

 

Олександр КОБА

 

заступник голови опікунської ради, заступник селищного голови

 

 

Ірина ТИМОФІЄНКО

 

секретар опікунської ради, начальник відділу соціального захисту населення

 

 

Людмила КОВЛАГІНА

директор КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

 

 

Володимир ГОЛІН

головний спеціаліст юридичного відділу

 

 

Тетяна ЛИТВИНЕНКО

начальник служби у справах дітей селищної ради

 

 

Олена ГРЕШ

директор Центру соціальних служб

Звіт опікунської ради

 

Адміністративна комісія:

1. Голова комісії – Валерій ЗАВАЛІЙ – перший заступник Сахновщинського селищного голови;

2. Заступник голови комісії – Максим КАРПЛЮК - заступник Сахновщинського селищного голови;

3. Секретар комісії – Володимир ГОЛІН – головний спеціаліст юридичного відділу Сахновщинської селищної ради.

4. Члени комісії:

4.1. Аліна ПРОНЕВИЧ – начальник юридичного відділу Сахновщинської селищної ради;

4.2. Ірина ТИМОФІЄНКО – начальник відділу соціального захисту населення Сахновщинської селищної ради;

4.3. Ігор РЕПРИНЦЕВ – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства Сахновщинської селищної ради;

4.4. Григорій КУНДЕНКО – директор Сахновщинського комунального водоканалізаційного підприємства;

4.5. Володимир МОСІЄНКО - начальник Сахновщинського підприємства комунальних послуг;

4.6. Анатолій ПРУДКИЙ – начальник Сахновщинського районного відділу Горловного управління Держпродспоживслужби в Харківській області (за згодою).

Звіт адміністративної комісії

Комісія з житлових питань:

Голова комісії – ЗАВАЛІЙ Валерій Петрович – перший заступник селищного голови Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області;

Заступник голови комісії – ДУДКА Сергій Валентинович – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та благоустрою Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області;

Секретар комісії – БОРИСЮК Юлія Сергіївна – провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та благоустрою Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області;

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

ЛИТВИНЕНКО Тетяна Анатоліївна – начальник служби у справах дітей Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області. .

ГРЕШ Олена Валеріївна – директор «Центру соціальних служб» Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області.

ТИМОФІЄНКО Ірина Анатоліївна – начальник відділу соціального захисту населення Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області.

ЛИМАР Сергій Миколайович – старший інспектор відділу персоналу Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області

ПРОНЕВИЧ Аліна Володимирівна - начальник юридичного відділу Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області

Комісія по видаленню дерев, кущів, газонів і квітників:

ЗАВАЛІЙ Валерій Петрович – перший заступник селищного голови Сахновщинської селищної ради, голова комісії;

КАРПЛЮК Максим Борисович – заступник селищного голови Сахновщинської селищної ради, заступник голови комісії;

ПАВЛІЙ Олена Миколаївна – головний спеціаліст відділу земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та екології Сахновщинської селищної ради, секретар комісії;

РЕПРИНЦЕВ Ігор Едуардович – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та благоустрою Сахновщинської селищної ради, член комісії;

ГОЛІН Володимир Володимирович – головний спеціаліст юридичного відділу Сахновщинської селищної ради, член комісії;

ШТЕФА Олександр Анатолійович – заступник начальника Сахновщинського підприємства комунальних послуг, член комісії;

ДМИТРЕНКО Сергій Михайлович - начальник відділу державного нагляду (контролю) лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Харківській області (за згодою);

ЛОМОНОВСЬКИЙ Роман Вікторович - головний спеціаліст відділу державного нагляду (контролю) лісів та рослинного світу Державної екологічної інспекції у Харківській області (за згодою).

 

Комісія з питань благоустрою та санітарного стану:

    Голова комісії:

 

ЗАВАЛІЙ Валерій Петрович – перший заступник селищного голови Сахновщинської селищної ради.

 

 

    Заступник голови комісії:    

 

ДУДКА Сергій Валентинович – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Сахновщинської селищної ради.

 

 

Секретар комісії:

 

 

БОРИСЮК Юля Сергіївна – провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Сахновщинської селищної ради.

 

 

Члени комісії:

 

 

КАЛІБЕРДА Олена Валентинівна – провідний фахівець Сахновщинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

НАУМЕНКО Олександр Сергійович – фельдшер санітарний Сахновщинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

ПРОНЕВИЧ Аліна Володимирівна - начальник юридичного відділу Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області.

 

 

ШТЕФА Олександр Анатолійович – заступник начальника Сахновщинського ПКП.

 

Звіт комісії з питань благоустрою та санітарного стану

 

Комісія з питань присвоєння адресів об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна:

КАРПЛЮК Максим Борисович – заступник селищного голови Сахновщинської селищної ради, голова комісії;

РЕПРИНЦЕВ Ігор Едуардович – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та благоустрою Сахновщинської селищної ради, заступник голови комісії;

БОРИСЮК Юлія Сергіївна – провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та благоустрою Сахновщинської селищної ради, секретар комісії;

СІРЕНКО Світлана Василівна – керуюча справами Сахновщинської селищної ради, член комісії;

ПРОНЕВИЧ Аліна Володимирівна – начальник юридичного відділу Сахновщинської селищної ради, член комісії;

ГЕРАСИМЕНКО Юлія Вікторівна – державний реєстратор центру надання адміністративних послуг Сахновщинської селищної ради, член комісії;

ЮДІН Олександр Олександрович – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та запобігання корупції;

ЛИМАР Сергій Миколайович – старший інспектор відділу персоналу Сахновщинської селищної ради, член комісії.

Звіт комісії з питань присвоєння адресів обєктам будівництва

Комісія з питань евакуації:

Голова комісії – перший заступник Сахновщинського селищного голови;

Заступник голови комісії – заступник Сахновщинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Секретар комісії  – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та запобігання корупції Сахновщинської селищної ради;

Група оповіщення та зв’язку:

Начальник групи - начальник центру обслуговування абонентів №22 Харківської філії ПАТ «Укртелеком» (за згодою),

Старший інспектор Сахновщинської селищної ради;

Група обліку евакуації населення та інформації:

Начальник групи - начальник відділу соціального захисту населення Сахновщинської селищної ради,

Адміністратор центру надання адміністративних послуг Сахновщинської селищної ради,

Головний спеціаліст сектору кадрової роботи Сахновщинської селищної ради;

Група збору, відправлення та супроводження евакуйованого населення:

Начальник групи- начальник загального відділу Сахновщинської селищної ради,

Представник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради;

Старший інспектор Сахновщинської селищної ради;

Представник Красноградського районного управління Головного управління ДСНС України в Харківській області (за згодою);

Група організації розміщення евакуйованого населення в безпечному районі:

Начальник групи - начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сахновщинської селищної ради,

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради;

Директор Сахновщинського підприємства комунальних послуг (за згодою),

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Красноградського районного управління  Головного управління ДСНС України у Харківській області (за згодою);

Група транспортного забезпечення:

Начальник групи- головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Сахновщинської селищної ради,

Механік групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради,

Начальник залізничної станції Сахновщина (за згодою).

Група забезпечення громадського порядку і безпеку дорожнього руху;

Начальник групи - заступник начальника відділу № 1 Красноградського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області (за згодою) ;

Група медичного забезпечення:

Начальник групи – заступник директора з медичної частини комунального некомерційного підприємства «Сахновщинська центральна лікарня» Сахновщинської селищної ради (за згодою),

Медичний директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сахновщинської селищної ради (за згодою),

Начальник Сахновщинського  відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області (за згодою);

Група матеріально-технічного забезпечення:

Начальник групи - начальник відділу економічного розвитку, проектно-інвестиційної діяльності Сахновщинської селищної ради, 

Головний спеціаліст фінансового відділу Сахновщинської селищної ради.

 

Комісія з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища:

КАРПЛЮК Максим Борисович – заступник селищного голови Сахновщинської селищної ради, голова комісії;

РЕПРИНЦЕВ Ігор Едуардович – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та благоустрою Сахновщинської селищної ради, заступник голови комісії;

ДУДКА Сергій Валентинович – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та благоустрою Сахновщинської селищної ради, секретар комісії;

СІРЕНКО Світлана Василівна – керуюча справами Сахновщинської селищної ради, член комісії;

ПРОНЕВИЧ Аліна Володимирівна – начальник юридичного відділу Сахновщинської селищної ради, член комісії;

БОРИСЮК Юлія Сергіївна – провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та благоустрою Сахновщинської селищної ради, член комісії;

ГЕРАСИМЕНКО Юлія Вікторівна – державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сахновщинської селищної ради, член комісії;

ЮДІН Олександр Олександрович – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та запобігання корупції Сахновщинської селищної ради, член комісії;

ЛИМАР Сергій Миколайович – старший інспектор відділу персоналу Сахновщинської селищної ради, член комісії;

ЯРИНІЧ Олег Валерійович – заступник директора комунального закладу «Сахновщинсська централізована клубна система», член комісії;

ВАКУЛЕНКО Володимир Прокопович – голова Сахновщинської організації Суспільної Служби України, член комісії (за згодою).

Звіт комісії з питань топоніміки

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь