❗️Важливо❗️Перевірте чи стоїте ви та ваші діти на обліку в Реєстрі громади

Дата: 20.01.2023 15:50
Кількість переглядів: 228

Фото без опису🤔Що таке реєстр громади? Як він утворився і яка його основна ідея? Чому важливо для жителів громади ставати на облік? Як перевірити чи є ви та ваші діти в реєстрі громади? Та як стати на облік? – відповіді на ці запитання читайте нижче.

❓Що таке реєстр громади (далі РГ)?
Реєстр громади — це база даних, призначена для зберігання, обробки та використання інформації відповідно до вимог законодавства України для обліку осіб, які проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці. Якщо простіше, це інформація про осіб, місце проживання яких зареєстроване на певній території.

❓Як утворився РГ і яка його основна ідея?
Реєстр громади утворився на базі реєстру виборців, ставши автоматизованою системою для здійснення обліку міграції населення та встановлення точної кількості осіб, що проживають на певній території. Його основна ідея спрямована на створення єдиного інформаційного простору та передумов для переходу на електронний документообіг, збільшення спектра послуг та можливостей громадян, спрощення й пришвидшення звичних процедур, наповнення бюджету відповідно до кількості зареєстрованого населення, забезпечення ефективного функціонування та розвитку громади та багато іншого.

❓Чому важливо для жителів громади ставати на облік?
Бо, простіше кажучи, якщо ви є в базі Реєстру громади – ви є офіційним жителем громади та маєте змогу користуватись всіма послугами та можливостями наданими органами влади та законодавством України.

Надавши свої дані до РГ кожен громадянин отримує:
✅ більший спектр адміністративних послуг;
✅ можливість  оформити, отримати, змінити документи не виходячи з дому (онлайн);
✅ доступність, зручність та зменшення кількості процедурних дій при отриманні адміністративних послуг;
✅ право голосу на виборах;
✅ при зверненні до державних органів та організацій не потрібно буде подавати довідку про реєстрацію місця проживання особи, оскільки обмін цією інформацією відбуватиметься без залучення громадян;
✅ можливість отримувати ініційовані органами місцевого самоврядування подарунки на свята, допомогу, виплати й тп;
✅ та багато іншого.

Наповнення Реєстру сприятиме:
✅ підвищенню ефективності роботи органів місцевого самоврядування;
✅ наповненню бюджету;
✅ збільшенню перспектив для розвитку громади та її ефективнішого функціонування;

❕Наразі Реєстр громади ненаповнений. У його базі даних наявна тільки інформація, яка була перенесена з реєстру виборців, відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей, як і більшої частини жителів громади в РГ відсутні.

Тому висновок один: Реєстр Сахновщинської громади потребує наповнення та оновлення, лише завдяки спільним діям мешканців громади та місцевої влади вдасться це зробити, а разом з тим відкрити більше можливостей для нашої громади та кожного її жителя.

🔊Закликаємо всіх мешканців Сахновщинської громади заздалегідь подбайте про себе та (особливо!) про своїх дітей, перевіривши наявність персональної інформації в базі, та в разі відсутності її - станьте на облік в РГ!

❓Як перевірити чи є ви та ваші діти в реєстрі громади? Та як стати на облік?

☎️ Для уточнення інформації чи є ви та ваші діти в Реєстрі громади зателефонуйте за номером: 095 729 66 07. Працівники ЦНАПу повідомлять вам індивідуально при телефонній розмові, що саме вам потрібно буде зробити для оновлення чи внесення ваших даних до РГ.