Відстеження результативності РА

Звіт повторного відстеження результативності рішення Сахновщинської селищної ради від 17.01.2023 № 2161 - VIII "Про затвердження Порядку надання орендаю згоди орендодавця на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна Сахновщинської територіальної громади".

ЗВІТ про повторне відстеження  результативності  регуляторного акта "Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території       Сахновщинської  селищної ради"

Звіт повторного відстеження результативності рішення Сахновщинської селищної ради від 28.01.2022 №1810-VIII "Про затвердження Правил торгівлі на ринках, які знаходяться на території Сахновщинської територіальної громади"

Звіт повторного відстеження результативності  рішення Сахновщинської селищної ради від 28.01.2022 №1818-VIII
 «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Сахновщинської селищної ради»