Відбувся робочий візит до сільськогосподарського підприємства СФГ «Мрія»

10 травня 2024 року відбулася робоча поїздка Сахновщинського селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО та спеціалістів селищної ради до сільськогосподарського підприємства СФГ «Мрія», яке понад тридцять років очолює досвідчений та відданий своїй справі керівник Павло Григорович ЧЕРКАС.

10:20 13.05.2024

29 квітня 2024 року перестало битись серце Почесного громадянина Сахновщинської громади Івана КОЗИРОДА

Іван Іванович КОЗИРОД був педагогом, мистецтвознавцем, художником, автором графічних пейзажів та натюрмортів, членом Національної спілки художників України, ветераном Другої світової війни. Він неодноразово організовував мистецькі заходи в Сахновщині та співпрацював з місцевими художниками. Організовував публічні виступи та ділився з сахновщанами своїми спогадами про Голодомор. Одним з найвизначніших досягнень Івана Івановича для Сахновщинського краю є те, що у 1957 році він зміг розшифрувати напис на історичній пам'ятці – козацькому кам'яному хресту, якому майже 250 років.

11:57 10.05.2024

Керівництво громади відвідало ветеранів Другої світової війни Сахновщинської громади

Сьогодні, з нагоди свята, селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ разом із заступником селищного голови Олександром КОБОЮ та головою Сахновщинської організації ветеранів війни та праці Аллою ЄКІМОВОЮ відвідали героїв Другої світової війни громади – ОЖУЖЕНКА Кузьму Івановича та БУКЛЕЯ Павла Максимовича.

11:41 09.05.2024

Звернення селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО з нагоди 9 травня – Дня Європи

З метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру і стабільності на Європейському континенті Указом Президента України від 8 травня 2023 року № 266 9 травня в Україні встановлено Днем Європи.

10:20 09.05.2024