До Дня довкілля у старостинських округах відбулися заходи для упорядкуванню територій

У Володимирівському старостинському окрузі 10 квітня прибрали прилеглу територію біля школи та завдяки підприємцю М.В. КУРЯВСЬКОМУ вивезли сміття. Прибирання відбулося за участі працівників старостату, медпрацівника та працівників культури.

16:09 12.04.2024

8 квітня відбулася колегія Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної військової адміністрації

Під час засідання начальник Управління Костянтин АНАНЧЕНКО підвів підсумки діяльності міських, селищних, сільських територіальних громад Харківської області з розвитку фізичної культури та спорту у 2023 році, а також були підняти питання розвитку спорту, фізичної культури та молодіжної політики на Харківщині в умовах війни.

16:05 12.04.2024

У черговому бюлетені Суспільної Служби українців Канади «Банк харчів» висвітлили діяльність сахновщинських благодійників

Нещодавно вийшов у світ черговий бюлетень Суспільної Служби українців Канади «Банк харчів». Голова Централі (головного виконавчого органу) пані Божена Іванусів, як і в минулі роки, не оминула увагою діяльність сахновщинської організації Суспільної Служби України. В бюлетені опубліковано лист голови організації Володимира ВАКУЛЕНКА з коротким аналізом становища в громаді, після виведення її з переліку територій, на яких ведуться бойові дії.

13:35 12.04.2024

Увага! Оголошення про вакантну посаду!

Сахновщинська селищна рада Красноградського району Харківської області повідомляє про наявність вакантної посади головного спеціаліста відділу матеріально-технічного забезпечення (спеціаліст з проведення публічних закупівель).

11:00 09.04.2024

Сахновщинська громада отримала електроскутер для фахівців із соціальної роботи

29 березня 2024 року, у межах реалізації проєкту ПРООН від Міністерства соціальної політики Україні, Харківською обласною військовою адміністрацією у власність Сахновщинській громаді було передано електроскутер.

09:31 09.04.2024

Сахновщинська громада у березні поповнилась маленькими жителями

05.03.2024 року у родині КАПАРЧУК, з селища Сахновщина, народилась дівчинка, на ім’я Мілана. Вітаємо батьків Віктора та Дар'ю з народженням донечки. Бажаємо вам терпіння, благополуччя, спокійних ночей, підтримки рідних і гарної атмосфери в будинку. Будьте здорові, живіть в любові й взаєморозумінні, нехай дитина росте здоровою, активною й найулюбленішою!

10:50 08.04.2024

Куріння або здоров'я - вибирайте самі

У цивілізованому світі останнім часом полку курців значно поменшало. Україну, навпаки, така тенденція обійшла стороною: у нас за останні 20 років поширеність куріння зросла майже на 15%, в Україні курить більш ніж половина дорослого населення, серед них палить понад 10% жінок. Також, за деякими дослідженнями, серед старшокласників у школах курить близько 53%. Внаслідок цього Україна посідає перші місця в Європі за розповсюдженням тютюнопаління.

17:00 05.04.2024