Оголошення

Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє, що 13 листопада 2018 року з 11-00 до 14-00 год. в приміщенні Сахновщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 за адресою: смт Сахновщина, вул. Полтавська, 14 буде проведено масовий профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії» для учнівської та безробітної молоді, яка не визначилася щодо вибору майбутньої професії.

14:46 07.11.2018

До уваги депутатів Сахновщинської селищної ради!

Відповідно до п.п. 4, 5 ст. 46 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 28 Регламенту селищної ради, скликати позачергове пленарне  засідання ХХІХ сесії селищної ради VІІ скликання  12 вересня 2018 року о 10 годині в залі засідань Сахновщинської селищної ради                     (вул. Поштова, 3смт  Сахновщина Харківська область).

15:03 10.09.2018

Розпочато капітальний ремонт центральної частини селища Сахновщина!

Виконавчий комітет Сахновщинського селищної ради повідомляє, що з 20 серпня 2018 року розпочалися роботи з капітального ремонту покриття Майдану Слави в смт Сахновщина Сахновщинського району Харківської області (кошторисна вартість робіт становить  2 366 152,20 гривень) та капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Центральної в смт Сахновщина Сахновщинського району Харківської області (кошторисна вартість робіт становить 784 547,04 гривні). Кошти виділенні з спеціального фонду обласного бюджету Харківської області бюджету смт Сахновщина за рахунок субвенції.

10:36 27.08.2018

До уваги депутатів Сахновщинської селищної ради

Відповідно до п.п. 4, 5 ст. 46 Закону України " Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 28 Регламенту селищної ради, скликати чергове пленарне  засідання ХХVІІІ сесії селищної ради VІІ скликання  19 липня 2018 року о 10 годині в залі засідань Сахновщинської селищної ради                     (вул. Поштова, 3смт  Сахновщина Харківська область).

14:48 09.07.2018