26 лютого в Україні відзначають День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Саме в цей день у 2014 році в Сімферополі відбувся масовий мітинг: на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної ради Автономної Республіки Крим вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та заявили всьому світу про цілісність України. Наступного дня о 5-й ранку до урядових будівель АРК увійшли регулярні військові формування рф.

13:06 26.02.2024

Відбувся мітинг до других роковин з дня широкомасштабного вторгнення рф в Україну

Сьогодні виповнилось два роки з дати широкомасштабного вторгнення російських окупантів на територію України. Хоча сучасна російсько-українська війна розпочалась де-факто ще десять років тому, у лютому 2014 року, коли рф підло скористалась тим, що в Україні після Революції Гідності мали місце тимчасовий вакуум державної влади та деморалізація частини силового складу. Та саме 24 лютого 2022 року вторгнення російських військ на наші території остаточно викрило істинні наміри агресивного режиму.

10:50 24.02.2024

Інформаційні матеріали до 10-ої річниці від початку російсько-української війни

Наша зброя – це наша правда…  До 10-ої річниці від початку російсько-української війни Український інститут національної пам’яті підготував інформаційні матеріали, виставкові проєкти та відеоматеріали з якими можна ознайомитись за посиланням: https://uinp.gov.ua/informaciyni-materialy/zhurnalistam/informaciyni-materialy-do-10-oyi-richnyci-vid-pochatku-rosiysko-ukrayinskoyi-viyny

09:00 24.02.2024

Звернення Володимира СУЄЦЬКОГО до других роковин вторгнення рф в Україну

24 лютого 2024 року виповниться два роки з дня початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 10 років тому з окупації Криму у 2014 році.

08:30 24.02.2024

Шановні віряни!

24.02.2023 року з 9:00 у Свято-Покровському храмі селища Сахновщина, в пам’ять про початок злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, відбудеться молебень з молитвою за Перемогу, мир і  здоров’я захисників та Панахида за загиблими Героями!

14:11 23.02.2024

Звернення селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна згадує та низько схиляється у скорботі перед тими своїми синами й доньками, які 10 років тому змінили перебіг історії нашої держави. Вони були героями, які загинули за незалежність і свободу України, вони - Герої Небесної Сотні.

13:18 20.02.2024

Форум творчості «Коровай+вишивка+пісня=Сахновщина»

16 лютого 2024 року в Сахновщинському будинку культури відбувся форум творчості «Коровай+вишивка+пісня=Сахновщина» на якому розглядалися питання охорони та популяризації нематеріальної культурної спадщини Сахновщини.

08:24 20.02.2024