У Сахновщинській громаді продовжуються звітування старост перед жителями

1 березня 2024 року відбулося звітування старости Новочернещинського старостинського округу Віри ЯВОР перед жителями. Участь у ньому взяли заступник селищного голови Максим КАРПЛЮК, секретар селищної ради Віталій ЯКОВЕНКО та радник селищного голови Сергій ЛИМАР.

13:17 07.03.2024

Інформація відділу освіти, культури, молоді та спорту Сахновщинської селищної ради про спортивні заходи в лютому місяці 2024 року

3 лютого в спортивній залі ДЮКФП «Олімп» відбувся турнір з футзалу на підтримку ЗСУ серед ветеранів (50+). Підсумки турніру: 1 місце – м. Лозова (3 очки), 2 місце – Кегичівка (3 очки), 3 місце – Сахновщина (3 очки). При рівній кількості очок, переможця визначено за різницею забитих та пропущених м'ячів.

09:35 06.03.2024

Відбулося друге пленарне засідання чергової XLIІІ сесії VIII скликання

Під головування Володимира СУЄЦЬКОГО, за участі 22 депутатів, керівників структурних підрозділів, представників правоохоронних органів, керівників комунальних установ та старост відбулося друге пленарне засідання чергової XLIІІ сесії VIII скликання.

17:19 05.03.2024