День Чорнобильської трагедії - 26 квітня

Сьогодні, 26 квітня, Україна відзначає 31-шу річницю катастрофи на Чорнобильській АЕС. Вибух стався 26 квітня 1986 року в 1:23:47 у ході проведення проектного випробування турбогенератора №8 на 4 енергоблоці, чим був повністю зруйнований реактор. Будівля енергоблоку, покрівля машинного залу частково обвалилися. Виникло понад 30 вогнищ пожежі, основні з них через годину були ліквідовані, а до 5 години ранку 26 квітня пожежу ліквідували Однак пізніше, в результаті разотравлення атомного палива зруйнованого реактора, в різних частинах центрального залу 4 блоку виникла пожежа великої інтенсивності. Для його гасіння була використана вертолітна техніка. У перші години аварії довелося зупинити сусідній 3-й енергоблок і провести відключення обладнання 4-го енергоблоку. Внаслідок аварії стався викид за різними оцінками, до 14·1018 Бк, що становить приблизно 380 мільйонів кюрі радіоактивних речовин, у тому числі ізотопів урану, плутонію, йоду-131, цезію-134, цезію-137, стронцію-90. По силі вибуху це склало 300 Хіросім.  Безпосередньо під час вибуху на четвертому енергоблоці загинула тільки одна людина, ще один помер вранці від отриманих травм. 27 квітня 104 постраждалих евакуйовані в Московську лікарню №6. Згодом, у 134 співробітників ЧАЕС, членів пожежних та рятувальних команд розвинулась променева хвороба, 28 з них померли протягом наступних декількох місяців. Радіоактивна хмара від аварії накрила європейську частину СРСР, велику частиною Європи, східну частину США. Приблизно 60% радіоактивних речовин осіло на території Білорусі. 26 квітня є днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу.

11:19 26.04.2017

«Майже на 23% зросла кількість роботодавців з вільними вакансіями»

Ринок праці пожвавився. Майже на 23% зросла кількість роботодавців, які з початку 2017 року подали вакансії до служби зайнятості Харківського регіону. Збільшилась кількість вакансій. Пришвидшилось укомплектування вакансій. Підприємства розвиваються і готові набирати в штат новий персонал.

14:00 05.04.2017

До уваги депутатів Сахновщинської селищної ради!

15 березня 2017 року о 10 годині в залі засідань Сахновщинської селищної ради (сел. Сахновщина, вул. Поштова, 3) відбудується чергове пленарне засідання. 1.    Про селищний бюджет на 2017 рік. Із змінами та доповненнями. Інформує:     - Щеглєватих С.В. – керуючий справами. 2.    Затвердження переліку комунального майна, яке може бути реалізоване в 2017 році Інформує:       Сахновщинський селищний голова Сидоренко В.В. 3.    Про затвердження порядку передачі у концесію комунального майна. Інформує:       Сахновщинський селищний голова Сидоренко В.В 4.    Різне

14:58 09.03.2017

Привітання з 8 Березня

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими!

08:35 07.03.2017

16 лютого 2017

16 лютого 2017 року о 10:00 в залі засідань Сахновщинської селищної ради, вулиця Поштова 3, відбудеться 16 сесія 7 скликання.

07:57 07.02.2017

Декларування доходів

Декларування доходів громадян за 2016 рік пов’язано з вимогами Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI зі змінами. В якому зокрема зазначено, що громадяни зобов’язані подавати декларацію про доходи отримані без утримання та перерахування податку, у разі реалізації сільськогосподарської продукції особами, які не є податковим агентом, також отримані від продажу цінних паперів, корпоративних прав; від надання житла, майна в оренду; доходи отримані від нерезидентів, у т.ч. за кордоном; доходи у вигляді виграшу; з продажу нерухомого та рухомого майна протягом 2016 року; доходи, отримані платником податків внаслідок прийняття ним спадщини, укладення договору дарування; доходи самозайнятих осіб, а також всі інші доходи, які не оподаткувалися у джерел виплат – громадяни зобов’язані задекларувати отримані доходи та сплатити до бюджету податок.

08:57 27.01.2017

17 січня 2017 року

17 січня 2017 року в приміщенні Сахновщинської селищної ради о 10:00 відбудеться позачергова сесія селищної ради

11:35 13.01.2017