Розпочалась робота ХXX сесії VIIІ скликання Сахновщинської селищної ради

11 травня 2023 року в малому залі для засідань відбулося подвійне засідання постійних депутатських комісій з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, та комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики в рамках підготовки до ХХХ сесії VIII скликання. Засідання пройшло під головуванням Володимира ЯЦИНИ.

21:46 11.05.2023

В Україні вперше відзначають День Європи 9-го травня

Відповідно до указу Президента України Володимира Зеленського, усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії відтепер, 9-го травня, Україна відзначає День Європи спільно із Європейським союзом.

15:16 09.05.2023

Сахновщинська громада отримала трагічну звістку про загибель Героя-захисника України

Біля населеного пункту Бахмут, 3 травня 2023 року, під час виконання бойового завдання по захисту територіальної цілісності та суверенітету України, отримавши поранення несумісне з життям загинув наш земляк, житель села Багата Чернещина, солдат, водій-сапер інженерно-саперного взводу ГЕТЬМАН Роман Михайлович, 1991 року народження.

16:08 08.05.2023

8-го травня Україна відзначає День пам’яті та примирення

Цей день заснований для згадування та вшанування подвигу тих, хто боровся та був жертвою нацизму. Він нагадує нам одну фундаментальну річ: війна – це не лише танки, гармати й масштабні бої. Це – долі, мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

11:03 08.05.2023

Продовжується впорядкування території Сахновщинської громади

З початку березня місяця у Сахновщинській громаді проводяться роботи по впорядкуванню території. Так, у селищі Сахновщина та у старостинських округах виконується щоденна робота: приводиться до ладу місця масового відпочинку та загального користування, упорядковуються узбіччя доріг і клумби, доглядаються місця поховання, прибираються парки, сквери, ліквідовуються несанкціоновані звалища, проводяться інші види робіт відповідно до потреб.

14:34 04.05.2023

На війні загинув воїн з Сахновщинської громади СУЛИГА Данило Євгенійович

У Сахновщинську громаду прийшла трагічна звістка. У боротьбі за свободу, волю та незалежність України, 27 квітня 2023 року загинув наш земляк, житель села Терноватка, солдат, гранатометник механізованого взводу - СУЛИГА Данило Євгенійович, 2002 року народження.

21:00 03.05.2023

Директора приватного підприємства «Сіренко» нагородили почесною відзнакою «За заслуги перед громадою»

1 травня 2023 року селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ разом з секретарем селищної ради Віталієм ЯКОВЕНКОМ згідно з Розпорядженням селищного голови №75-к від 26 квітня 2023 року "Про нагородження почесною відзнакою Сахновщинської селищної ради Сіренка О.М." та з нагоди Дня народження, нагородили директора приватного підприємства "Сіренко" - СІРЕНКА Олексія Миколайовича почесною відзнакою Сахновщинської селищної ради "За заслуги перед громадою", за багаторічну сумлінну працю, професійну майстерність, високі трудові досягнення та активну громадську діяльність.

15:15 01.05.2023

Сахновщинське КВКП повідомляє

У квітні 2023 року працівниками Сахновщинського КВКП були проведені роботи з очищення водовідвідної мережі від вулиці Чумацька до вулиці 17 Вересня.

14:48 01.05.2023