Розпочалась робота XXXI позачергової сесії Сахновщинської селищної ради VIII скликання

6 червня 2023 року в малому залі для засідань відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики в рамках підготовки до ХХХI сесії VIII скликання. Засідання пройшло під головуванням Людмили КЛІМОВОЇ.

11:49 06.06.2023

На Куп’янському напрямку загинув захисник України родом з Сахновщинської громади

З кожним днем ціна нашої Перемоги над ворогом зростає. З сумом та гіркотою у серці повідомляємо про трагічну звістку, яка нещодавно надійшла до Сахновщинської громади. 3-го червня 2023 року біля населеного пункту Берестове Куп’янського району, під час виконання бойових завдань загинув старший механік-водій-електрик зенітного ракетно-артилерійського дивізіону, старший солдат - ЧЕПЕЦЬ Андрій Миколайович, 1996 року народження.

20:12 05.06.2023

До Дня захисту дітей у Сахновщинській громаді відбулися інформаційно-розважальні заходи для маленьких громадян

З нагоди Дня захисту дітей, з метою надання діткам громади позитивних емоцій та моментів, які відволічуть їх від сумної реальності сьогодення, керівництво Сахновщинської селищної ради разом з працівниками відділу освіти, культури, молоді та спорту, із залученням депутатів та місцевих благодійників організували святкові заходи для дітей у Сахновщинській громаді.

08:30 02.06.2023

До Дня захисту дітей спеціалісти Сахновщинської селищної ради привітали дітей ВПО та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах

Найпрекрасніший період у житті людини – це, звісно, дитинство. Безтурботна пора, іграшки, подарунки, солодощі... На жаль, через війну, безробіття та складні життєві обставини багато дітей нашої громади були позбавлені цих приємностей, особливо діти, які приїхали до нас з тимчасово окупованих територій. Ці маленькі, поранені нелегкою долею серця, на собі відчули всі жахіття війни.

08:15 02.06.2023

Героя з Сахновщинської громади нагородили пам’ятною нагородою посмертно

За поданням командира військової частини, в якій проходив службу наш земляк, громадська організація "Всеукраїнське об'єднання "Країна" посмертно нагородила медаллю "ЗА ОБОРОНУ РІДНОЇ ДЕРЖАВИ" загиблого Героя з Сахновщинської громади - ЛОМАКІНА Григорія Миколайовича.

09:55 31.05.2023

Асоціація об’єднаних територіальних громад запрошує ветеранів чи ветеранок війни на безкоштовний навчальний курс для створення фермерського господарства

Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» у партнерстві з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує ветеранів чи ветеранок війни, які мають намір створити фермерське господарство на безкоштовний навчальний курс «Основи сімейного фермерства і кооперації для ветеранів та ветеранок». Навчальний курс буде проходити з 06.06.2023 року по 16.06.2023 року. Реєстрація за посиланням: http://surl.li/gvhfi Інформаційна підтримка за номером: 093 163 25 81 Курс підготовлено Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок». Цей проект реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» в рамках реалізації проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни», що став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Думки та погляди, викладені у цьому навчальному курсі, не відображають позицію Державного департаменту США та IREX.

16:37 29.05.2023