Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області застерігає споживачів від купівлі будь-якої прісноводної риби в місцях стихійної торгівлі на території регіону

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області, незважаючи на воєнний стан, продовжує виконання покладених на нього функцій на кожному етапі виробництва, обробки та зберігання харчових продуктів заради забезпечення харчової безпеки держави, здоров’я українських споживачів і мешканців регіону зокрема, та вважає за необхідне застерегти від кроків, які можуть згубно позначитися на стані здоров’я людини як сьогодні, так і в майбутньому.

14:16 19.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

08:50 19.06.2023

СТИСЛО ПРО БОТУЛІЗМ !

Ботулізм – важке захворювання, пов’язане з вживанням в їжу продуктів, що містять ботулінічний токсин, який продукується бактеріями.

14:36 13.06.2023

Сахновщинська селищна рада долучається до інформаційної кампанії системи надання БПД

Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

10:16 12.06.2023

Відбулося засідання ХXXІ позачергової сесії Сахновщинської селищної ради VІІІ скликання

9-го червня 2023 року о 10:00 відбулось засідання ХXXІ позачергової сесії Сахновщинської селищної ради VІІІ скликання, яке пройшло під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО. У засіданні участь взяли 21 депутат.

15:29 09.06.2023

Відбулися засідання постійних депутатських комісій Сахновщинської селищної ради

7-го червня 2023 року в малому залі для засідань Сахновщинської селищної ради о 10:00 відбулося спільне засідання комісій з питань планування бюджету, управління власністю, інвестицій та комісії з питань благоустрою, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту. Засідання пройшло під головуванням Олександра ЧЕРКАСА, який висунув пропозицію починати кожне засідання з вшанування загиблих Героїв України хвилиною мовчання. У засіданнях взяли участь члени комісії, заступники селищного голови, секретар селищної ради, спеціалісти селищної ради.

15:43 07.06.2023

До уваги осіб з інвалідністю!

Постановами Кабінету Міністрів України передбачено виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки.

10:15 07.06.2023

Держпродспоживслужба інформує!

Шановні мешканці Сахновщинської громади! У разі порушення прав споживача та виявлення порушень антитютюнового законодавства, за консультаціями звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області за адресою: пр. Науки, 40, м. Харків, 61166, gudpss@kh-consumer.gov.ua. Або звертайтесь за вказаними телефонами: (057) 700-39-63, (057) 700-39-65, 099-223-90-02.

09:45 07.06.2023

Відбудеться видача гуманітарної допомоги

8 червня 2023 року здійснюватиметься видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування для ВПО (внутрішньо переміщених осіб) та людей з інвалідністю 1 і 2 категорії Сахновщинської громади.

16:11 06.06.2023