Голова та депутати облради відвідали Сахновщинську громаду та долучились до мітингу пам'яті

25 липня 2023 року з робочим візитом до Сахновщинської громади завітали голова Харківської обласної ради Тетяна ЄГОРОВА-ЛУЦЕНКО разом з Харківськими обласними депутатами Олегом КАРАТУМАНОВИМ та Арменом БАКМАНЯНОМ. Делегати відвідали Сахновщинські волонтерські осередки («Сонячні квіти», «Серця незламних») та поліклінічне відділення КНП «Сахновщинська ЦРЛ». Голова ХОР пообіцяла виділити кошти на капітальний ремонт відділення. Медичних працівників та волонтерів було нагороджено відзнаками ХОР. Також гості громади долучилися до офіційного відкриття комплексу Алеї пам’яті, який супроводжувався меморіальним заходом, присвяченим вшануванню пам'яті загиблих на війні Героїв Сахновщинської громади.

14:01 26.07.2023

Відбудеться видача гуманітарної допомоги

26 липня (середа) 2023 року здійснюватиметься видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування для ВПО (внутрішньо переміщених осіб) Сахновщинської громади.

15:21 24.07.2023

На Запоріжжі загинув воїн із Сахновщинської громади

16 липня 2023 року, у Запорізькій області, мужньо виконуючи військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув старший солдат, старший сапер інженерно-саперного батальйону - Романенко Євгеній Юрійович, 1989 року народження.

16:57 19.07.2023

Відбулися виїзні прийоми селищного голови в Олійниківському та Шевченківському старостинських округах

19 липня 2023 року селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ здійснив особисті виїзні прийоми громадян у Олійниківському та Шевченківському старостатах, задля забезпечення ефективної комунікації з мешканцями, розуміння їх потреб та розв'язання проблем.

16:51 19.07.2023

Як подолати панічну атаку?

Недарма панічна атака зветься саме атакою. Ось людина спілкується, посміхається, а вже наступної миті її охоплює несамовитий страх: світ навколо ніби тікає з-під ніг, у грудях шалено гупає серце — здається, вона от-от помре.

15:51 19.07.2023