Відбулася робоча зустріч працівників соціальної сфери громади з представниками дитячого фонду ООН

18 липня 2023 року у приміщенні Сахновщинської селищної ради пройшла зустріч селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО та фахівців соціальної сфери громади з представниками дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у рамках розпочатої програми «Кращий догляд для дітей», яка має на меті забезпечення та удосконалення надання соціальних послуг і захисту дітей та їх родин.

15:44 19.07.2023

Керівництвом Сахновщинської громади проведено громадські обговорення

14 та 17 липня в селах Максимівка, Дар-Надежда, Гришівка та Івано-Слиньківка селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ разом із заступником селищного голови Максимом КАРПЛЮКОМ, старостою Дар-Надеждинського старостинського округу Ольгою ТАЦЕНКО та за участі керівників Сахновщинських комунальних підприємств – Володимира МОСІЄНКА та Григорія КУНДЕНКА провели громадські обговорення з жителями сіл щодо затвердження тарифів вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) та приєднання населення до водопровідної мережі громади.

15:40 17.07.2023

Відбулася робоча зустріч селищного голови з керівництвом філій ХОЦЗ

Нещодавно відбулась зустріч селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО  з в.о. директора Красноградської філії Харківського обласного центру зайнятості (ХОЦЗ) Іриною ПЕТРИКІНОЮ та начальником Сахновщинського відділу Красноградської філії ХОЦЗ Наталією КАЛІНІНОЮ.

08:22 17.07.2023

Указ Президента України

15:27 13.07.2023

Видихаємо. Застосунок для боротьби зі стресом завжди під рукою

Як повідомляють в Мінцифрі, впоратися з тривожністю та панікою допоможе курс «Важливі навички в періоди стресу». Його розроблено у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською та схваленої ВООЗ. Він у легкій інтерактивній формі надає навички самодопомоги при стресі.

14:22 13.07.2023

Як вислухати та підтримати людину в стресі

Якщо людина дезорієнтована, не може назвати своє ім’я чи місце перебування, погрожує нашкодити собі чи іншим, плаче або кричить — це можуть бути ознаки сильного стресу. Щоб зарадити у такій ситуації, насамперед переконайтеся, що вам і співрозмовнику нічого не загрожує. Зберігайте спокій, представтесь і скажіть, що бажаєте допомогти.

14:21 13.07.2023

Програма «Варто: підтримка ветеранського бізнесу»

Український ветеранський фонд започаткував Програму «Варто: підтримка ветеранського бізнесу». У межах даної Програми Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України на конкурсній основі.

09:49 12.07.2023

У Сахновщинській громаді проведено семінар-нараду під назвою «День поля»

07.07.2023 року Сахновщинською селищною радою була організована та проведена семінар-нарада „День поля” за участю керівників та спеціалістів сільгосппідприємств всіх форм власності громади.

16:42 10.07.2023

Сахновщинська селищна рада отримала цифрове обладнання від Міжнародної організації з міграції

З травня місяця спеціалісти Сахновщинської селищної ради та комунальних закладів Сахновщинської громади брали участь у проєкті "Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади" за реалізації Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування Уряду Канади.

15:12 10.07.2023