Інформація щодо стану розвитку спорту на території Сахновщинської громади

28.09 на черговому засіданні виконкому було заслухано інформацію відділу освіти, культури, молоді та спорту щодо стану розвиток спорту на території Сахновщинської громади. Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимир ЯЦИНА довів до відома членів виконавчого комітету наступну інформацію.

17:07 28.09.2023

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради

28 вересня 2023 року у малому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО. У засіданні участь взяли заступники селищного голови, старости, спеціалісти селищної ради, керівники комунальних закладів громади.

16:08 28.09.2023

В Україні може спалахнути кір

В Україні від початку 2023 року реєструють зростання кількості випадків кору – дуже заразного та небезпечного захворювання, від якого можна уберегтися завдяки вакцинації.

09:18 28.09.2023

До уваги, платників податків Красноградського району!

Звертаємо Ваш увагу, що відповідно Наказу від 22.12.2022 № 309 «Про затвердження Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією» зі змінами та доповненнями, по всій території Красноградського району Харківської області з 09.06.2023 припинено можливі бойові дії.

16:57 27.09.2023

Селищний голова провів виїзний прийоми громадян у Тавежнянському старостинському окрузі

27 вересня 2023 року відбувся виїзний особистий прийом громадян селищним головою Володимиром СУЄЦЬКИМ у Тавежнянському старостинському округу. Участь у ньому взяли заступник селищного голови Олександр КОБА, секретар селищної ради Віталій ЯКОВЕНКО та староста Тавежнянського старостату Володимир КОЦЬКО.

16:29 27.09.2023

Психологічний проект “Ти як?”

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, на рівні усвідомлення й визнання власного психічного стану та хоча б приблизної оцінки ступеня його кризовості.

08:19 27.09.2023

Сахновщинський ФК "Колос" став чемпіоном Суперліги Асоціації футболу Дніпропетровської області 2023 року

🏆23 вересня 2023 року о 16:30 на стадіоні "Колос" селища Сахновщина відбулась фінальна гра Суперліги Асоціації футболу Дніпропетровської області (АФДО) у 2023 році між командами "Колос" Сахновщина та "Агросфера" Юр’ївка. У двобої за кубок чемпіона перемогла сахновщинська команда "Колос" з рахунком 2:1!!!

17:03 25.09.2023

Свято українського слова: У Сахновщинській громаді відбулося вручення Всеукраїнської літературної премії ім. М.І. Чабанівського

21 вересня 2023 року у Сахновщинській громаді відбулося чергове вручення Всеукраїнської літературної премії імені нашого земляка, лигівчанина, письменника та журналіста - Михайла Івановича Чабанівського.

16:10 22.09.2023