Красноградське районне управління ГУ ДСНС України у Харківській області нагадує про заборону випалювання сухої рослинності!

Відповідно до ст. 20 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», ст. 27 ЗУ «Про рослинний світ», забороняється випалювання сухої рослинності або її залишків.

16:30 14.09.2023

Подяка компанії «Кернел» за підтримку соціальної сфери Сахновщинської громади

Задля підтримки соціальної сфери громади, компанія «Кернел» закупила та надала  Сахновщинській селищній раді доменний шлак.   Надані матеріали працівники комунальних служб громади вже використовують для поліпшення дорожнього покриття автошляхів селища Сахновщина. Такі роботи виконані на ділянках доріг по таких провулках та вулицях селища: провулок Героїв Чорнобиля, провулок Перекопського, вулиця Тарасів Шлях, вулиця Народна, вулиця 17 вересня (частково). Роботи ще продовжуються.

16:34 13.09.2023

Відбувся виїзний прийом громадян у Новоолександрівському старостинському округу

13 вересня 2023 року відбувся виїзний прийом громадян селищним головою Володимиром СУЄЦЬКИМ у Новоолександрівському старостинському округу. Участь у ньому взяли секретар селищної ради Віталій ЯКОВЕНКО та староста Новоолександрівського старостату Сергій БОНДАРЕНКО.

16:32 13.09.2023

У селі Шевченкове відбувся матч пам'яті полеглого Героя України Віктора СТЕПАНЕНКА

Для всіх жителів села Шевченкове Тавежнянського старостинського округу Сахновщинської громади вересень є місяцем сповненим трауру, великої трагедії, розпачу та сліз. Бо саме у вересні 2022 року, живим коридором Слави, стоячи на колінах, кожен житель села останній раз додому зустрічав свого земляка, загиблого Героя України – Віктора Анатолійовича СТЕПАНЕНКА.

08:27 06.09.2023

Сприяння благодійного фонду «БЛАГОРОБ»

Допомога в вирішенні побутових проблем Депутатами депутатської групи «Відновлення України» обласної, районної та селищної ради за сприяння благодійного фонду «БЛАГОРОБ» було організовано надання допомоги в вирішенні побутових проблем 43 сім’ям Сахновщинської територіальної громади. Ці сім’ї отримали різноманітні набори, в які входили: складна побутова техніка, постільне приладдя, засоби гігієни та побутова хімія. Загалом було видано гуманітарну допомогу на загальну суму близько 200 тисяч гривень. Велика подяка працівникам відділу соцзахисту та старостам, які допомагали виявити сім’ї, що потребували такої допомоги.

10:06 04.09.2023

Заготівля кормів для тваринницької галузі на осінньо-зимовий період

На сьогоднішній день сільськогосподарським підприємствами Сахновщинської громади проводяться роботи по заготівлі кормів для тваринницької галузі на осінньо-зимовий період 2023-2024 рр. На території селищної ради працює п’ять господарств, які займаються тваринництвом. Станом на 30.08.2023 року цими господарствами заготовлено більше 700 тонн соломи, 174 тонни сіна, заложено в силосну яму 753 тонни зеленої маси, завезено на корм худоби близько 150 тонн зернових культур.

09:06 31.08.2023

ЖИВІ, ПОКИ ПАМ'ЯТАЄМО

Сьогодні 29 серпня у Сахновщинській громаді відзначили День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції проявився масовий героїзм добровольців і військових та загинула найбільша кількість українських воїнів. Ті трагічні події сталися саме на соняшникових полях. Тому знаково, що символом цього дня став соняшник. Саме його квіти сьогодні схилили голови у вазах вздовж Алеї Слави.

13:27 29.08.2023

Поради щодо профілактики кишкових інфекцій!

У літній період частішають випадки спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання на кишкові інфекції такі як сальмонела, кишкова паличка, ротавіруси тощо.

09:11 28.08.2023