Увага! На території Красноградського району буде проводитись кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

Красноградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області в порядку інформування повідомляє, що відповідно до наказу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області від 01.09.2023 No 729 «Про організації заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2023 році на території Харківської області» у ІІІ декаді вересня – І декаді жовтня 2023 року на території Красноградського району Харківській області буде проводитись кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

15:00 22.09.2023

29 вересня – Всесвітній день серця

Серцево-судинні захворювання є основними причинами смертності у світі. В Україні вони є причиною понад половини – 67% – усіх смертей. За даними Світового банку, кожен третій українець у віці від 18 до 65 має підвищений кров’яний тиск, що збільшує ризики серцево-судинних захворювань. Зростає захворюваність на гіпертонію серед молодих чоловіків – на неї страждає кожен п’ятий українець у віці від 18 до 24. Це змінює вікову та ґендерну структуру українського населення і має серйозні економічні та соціальні наслідки.

14:25 20.09.2023

Сахновщинська команда "Олімп" здобула перемогу в турнірі з футболу на Кубок Кегичівської селищної ради

В суботу 16 вересня в Кегичівці відбувся турнір з футболу на Кубок Кегичівської селищної ради, присвячений Дню визволення Кегичівщини від нацистських загарбників.

10:02 19.09.2023

Селищний голова та обласний депутат відвідали Героїв Другої світової війни Сахновщинської громади

17 вересня, з нагоди 80-річчя Дня визволення Сахновщини від фашистських загарбників, Сахновщинський селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ разом з обласним депутатом Арменом БАКМАНЯНОМ відвідали ветеранів Другої світової війни Сахновщинської громади – ОЖУЖЕНКА Кузьму Івановича та БУКЛЕЯ Павла Максимовича.

16:33 18.09.2023

Об’єднались заради спільної цілі у визначні свята Сахновщинської громади

17 вересня Сахновщинська громада відзначає фундаментальні свята свого краю: 80-річчя Дня визволення Сахновщини від фашистських загарбників та День селища. Цьогоріч на підґрунті цих свят було організовано благодійний ярмарок з метою зібрання коштів для придбання квадрокоптера для бійців 127 бригади, в якій несе службу наш земляк Вадим.

15:43 18.09.2023

У Сахновщинській селищній раді відбувся семінар-нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств

15 вересня 2023 року о 10:00 у малому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбувся семінар-нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств всіх форм власності Сахновщинської громади.

19:49 15.09.2023

Сахновщинська громада втратила Героя-захисника України

Сахновщинську громаду знову сколихнула жахлива звістка. Ще одне життя забрала ця жорстока війна. 14.09.2023 обірвалось життя нашого земляка, жителя села Івано-Слиньківка - Владислава Сергійовича БУТОРІНА, 1998 року народження.

12:05 15.09.2023