Красноградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області повідомляє

З метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Красноградської районної (обласної) державної лікарні ветеринарної медицини в період з 01.08.2023 по 05.08.2023 будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в населених пунктах с. Нова Чернещина, с. Калинівка, с. Костянтинівка, с. Максимівка.

13:50 31.07.2023

Відбулося засідання ХXXІІI позачергової сесії Сахновщинської селищної ради VIIІ скликання

31 липня 2023 року відбулось засідання ХXXІIІ позачергової сесії Сахновщинської селищної ради VIIІ скликання під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО. У засіданні участь взяло 15 депутатів.

13:42 31.07.2023

Повернення на довоєнну систему оподаткування: інформаційний лист ДПС

Інформаційний лист № 4/2023 присвячено деяким особливостям  оподаткування платників податків у період дії воєнного стану, у зв’язку із змінами, запровадженими Законом України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» (далі – Закон № 3219), зокрема в частині особливостей оподаткування платника податку при переході зі спрощеної системи оподаткування з відсотковою ставкою єдиного податку у розмірі 2 % на систему оподаткування, на якій він перебував до обрання згаданих особливостей оподаткування.

08:58 31.07.2023

Відбулась робоча зустріч селищного голови з керівництвом обласного центру зайнятості

27 липня відбулась робоча зустріч селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО з директором Харківського обласного центру зайнятості (ХОЦЗ) Олександром КОТУКОВИМ. Також у зустрічі взяли участь в.о. директора Красноградської філії ХОЦЗ Ірина ПЕТРИКІНА та начальник Сахновщинського відділу Красноградської філії ХОЦЗ Наталія КАЛІНІНА.

08:37 31.07.2023

Відділ соціального захисту населення Сахновщинської селищної ради інформує

Управління соціального захисту населення Красноградської районної державної адміністрації доводить до вашого відома, що згідно Наказу Мінреінтеграції від 13.07.2023 р. № 199 «Про затвердження Змін до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією", вся територія Красноградського району була виключена з Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією з 09.06.2023 року.

15:16 28.07.2023

У Сахновщинській громаді комунальники ліквідовують наслідки негоди

Нещодавня негода спричинила ряд негативних наслідків у Сахновщинській громаді. Так, у центральному парку селища Сахновщина лінії електропостачання та інтернету були пошкоджені, а також відсутнє вуличне освітлення. На кладовищі по вул. Південновокзальна через стихію впала деревина та пошкодила огорожу. У поліклінічному відділенні Сахновщинської центральної лікарні схожа ситуація: падаючи деревина пошкодила покрівлю, не працюють лінії електропостачання.

11:39 28.07.2023

Видано гуманітарну допомогу працівникам та пенсіонерам закладів, установ та організацій  Сахновщинської громади

Реагуючи на звернення керівників закладів, установ та організацій Сахновщинської громади, за ініціативи селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО, з 20 по 26 липня 2023 року було надано гуманітарну допомогу, відповідно програми Президента України "Пакет кожному громадянину", пенсіонерам та працівникам наступних установ, закладів та організацій громади:

11:27 28.07.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету Сахновщинської селищної ради

27-го липня 2023 року у малому залі для засідань Сахновщинської селищної ради відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Володимира СУЄЦЬКОГО. У засіданні участь взяли заступники селищного голови, старости, спеціалісти селищної ради, керівники комунальних закладів громади, представники правоохоронних органів, депутати.

17:19 27.07.2023